Како да резервирате?

Информации за возачи

Apartman Korali

Категорија : Апартмани;

од МКД

3000

дeн.

Локација: н.Лагадин

Оддалеченост од центар: 8 км

Прегледано од : 15995 посетители

Апартмани

од

3000

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Elitnata turisticka naselba Lagadin se naoga na samo 8 km. od prekrasniot Ohrid, a do nea direktno ve vodi avtopat pokraj samoto Ohridsko ezero.
Apartmanot Korali e kategoriziran so 4 **** so prekrasna mestopolozba, na samo 10m. od obalata.
Ekskluzivniot i komforen apartman Korali go socinuvaat spalna soba,
dnevna, kujna, wc i balkon, so sopstven parking.
Idealno mesto za odmor i relaksacija

Оддалеченост од

Центар: 8км

Езеро: 0км

Автобуска станица: 9км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Двособен

(2)+(2)

3000 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Да