Како да резервирате?

Информации за возачи

Studija Luks Ohrid

Категорија : Апартмани;

од МКД

1260

дeн.

Локација: Долна влашка маала

Оддалеченост од центар: 1.5 км

Прегледано од : 11350 посетители

Апартмани

од

1260

дeн.

ноќ

Информации за објектот

„Студија Лукс-Охрид“ ви нуди 4 приватни студија на третиот и последен кат на куќата каде што се наоѓаат.Секое студио е независно и е опремено со чајна кујна,тоалет со туш кабина,кабелска телевизија и бежичен интернет.Секое студио си има и балконче и масичка со столчиња.Креветите се широки и комотни,паркингот е бесплатен а во близина се наоѓа и мини маркет.Лоцирани сме во тивка област недалеку од строгиот центар (10-тина минути пеш до езерскиот кеј или 15-тина минути до главниот плоштад)

Оддалеченост од

Центар: 1.5км

Езеро: 1км

Автобуска станица: 2.2км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Еднособен

(2)

1260 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(1+1)

1260 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2)

1260 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2+1+1)

1845 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не