Kako rezervirati?

Informacije za vozače

Hotel Dva Bisera

Kategorija: Hoteli;

od EUR

35

eur.

Lokacija: o.Lagadin

Udaljenost od centra: 8 км

Vidjeno od: 15498 posetilaca

Informacije o objektu

Хотелот “Два Бисера“ е сместен во локалитетот Лагадин, оддалечен 8 км од древниот град Охрид.
Овој мал и интимен (но луксузно опремен) капацитет го сочинуваат две вили со прекрасен поглед на Охридското Езеро сместени недалеку од езерскиот брег.
„Два Бисера“ е идеално катче за одмор за оние кои го сакаат мирот и прошетките по песочните плажи, но и за оние кои посакуваат активен одмор и разонода, заради близината на бројните дискотеки, кафулиња и спортски терени. Со прекрасна местоположба и беспрекорна услуга, хотелот „ДВА БИСЕРА“ ви нуди комплетно доживување во текот на целата година.
Ние ќе се погижиме моментите поминати кај нас да останат дел од вашите најубави спомени. Хотелот „ДВА БИСЕРА“ импресионира со својот конфор, луксуз и ненадмината убавина.

Rastojanje od

Centar: 8км

Jezero: 0.01км

Autobuska stanica: 9км

Lokaciju na mapi

Fotografije

Rezervišite Smeštaj Online

*Dolazak

*Odlazak

*Odrasli:

*Deca:

Tip smeštaja

Kapacitet

Kreveta

Cena

br.Sobi

Rezerviši

Soba

Dvo ležajna

2

35 eur

Cena za osoba/noć

Info: Klimatizirana soba so terasa, banja i prekrasen ambient.

Doručak

Pomočni krevet: Nije Dostupno

Besplatno za decu ispod 6 godina : Da

Apartman

Dvosoban

(2)+(2)

110 eur

Cene za apartman/noć

Info: Prekrasen apartman so golema terasa so pogled na ezero, opremen so banja, klima, kablovska televizija i sl.

Doručak

Pomočni krevet: Nije Dostupno

Besplatno za decu ispod 6 godina : Da