Како да резервирате?

Информации за возачи

Hotel Dva Bisera

Категорија : Хотели;

од МКД

2140

дeн.

Локација: н.Лагадин

Оддалеченост од центар: 8 км

Прегледано од : 15497 посетители

Информации за објектот

Хотелот “Два Бисера“ е сместен во локалитетот Лагадин, оддалечен 8 км од древниот град Охрид.
Овој мал и интимен (но луксузно опремен) капацитет го сочинуваат две вили со прекрасен поглед на Охридското Езеро сместени недалеку од езерскиот брег.
„Два Бисера“ е идеално катче за одмор за оние кои го сакаат мирот и прошетките по песочните плажи, но и за оние кои посакуваат активен одмор и разонода, заради близината на бројните дискотеки, кафулиња и спортски терени. Со прекрасна местоположба и беспрекорна услуга, хотелот „ДВА БИСЕРА“ ви нуди комплетно доживување во текот на целата година.
Ние ќе се погижиме моментите поминати кај нас да останат дел од вашите најубави спомени. Хотелот „ДВА БИСЕРА“ импресионира со својот конфор, луксуз и ненадмината убавина.

Оддалеченост од

Центар: 8км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 9км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Соба

Двокреветна

2

2140 ден

Цени за особа/нoќ

Info: Klimatizirana soba so terasa, banja i prekrasen ambient.

Доручек

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Да

Апартман

Двособен

(2)+(2)

6710 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Prekrasen apartman so golema terasa so pogled na ezero, opremen so banja, klima, kablovska televizija i sl.

Доручек

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Да