Како да резервирате?

Информации за возачи

Vila Kumani

Категорија : Апартмани; Приватни соби;

од МКД

670

дeн.

Локација: н.Лагадин

Оддалеченост од центар: 8 км

Прегледано од : 62233 посетители

Апартмани

од

2000

дeн.

ноќ

Приватни соби

од

670

дeн.

ноќ

Информации за објектот

Преубавата ВИЛА КУМАНИ (Категоризација - 4 звезди) со своите 17 соби, студија, апартмани ВИП апартмани и ГРАНД апартмани, се наоѓа во познатиот туристички комплекс Лагадин.
До Вилата КУМАНИ директно ве води автопат крај самото езеро, од Охрид, кој е одалечен само 9 км. Вилата КУМАНИ е лоцирана во најубавиот дел од Лагадин и се наоѓа на самото езеро или поточно на 5 метри од Охридскот езеро. Со поглед од собите и големата тераса кон езерото што плени со својата убавина и спокој, од вилата Кумани директно се излегува на преубавите плажи, ресторани, блиската надалеку позната плажа Корали...и останатите придружни туристички и угостителски објекти на населбата Лагадин.

Вилата КУМАНИ е нов објект (2010 г.), со преубав поглед. Чистиот воздух, мир и спокој што го нуди Охридското езеро и пред се комодитетот и услугата крај самото езеро - е идеално место за одмор, релаксација и полнење на позитивна енергија!

Вилата КУМАНИ располага со комфорни-раскошно опремени и нови, со сите современи стандарди -17 соби, студија, апартмани, ВИП и ГРАНД апартмани или вкупно со 69 лежаја.

Сите соби-студија-апартмани и ВИП и ГРАНД апартмани покрај терасите со поглед на езерото луксузно се опремени со: Плазма и ЛЦД телевизори, кабловска ТВ, интернет, клима уред, фрижидери, кујни и мини кујни комплетно уредени со неопходен прибор, сопствени тоалети.... Апартманите и Вип и Гранд апартманите имаат и дневни соби, спални соби , трпезарии...

Покрај лобито-сала за состаноци, рецепција и персонал што Ви е на услуга, Вилата Кумани располага и со раскошна летна кујна.

Комодитетот и безгрижноста Ви го овозможува и сопствениот паркинг, во самиот објект и крај Охридското езеро.

Оддалеченост од

Центар: 8км

Езеро: 0.01км

Автобуска станица: 0.9км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Соба

Трикреветна

2+1

670 ден

Цени за особа/нoќ

Info: HOTEL SOBI-na prizemje, LCD TV so kabelska, frizider, WC, prostorna letna kujna i terasa

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Соба

Трикреветна

2+1

670 ден

Цени за особа/нoќ

Info: HOTEL SOBI- na sprat, LCD TV so kabelska, frizider, WC, terasa

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2)

2000 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: APARTMANI- na sprat, LCD TV so kabelska, klima, frizider, WC, terasa so pogled na ezero

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(2)

4350 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: VIP APARTMANI 1 - na sprat, LCD TV so kabelska, dnevna, kujna, klima, WC, terasa so pogled na ezero.

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2)+(2)

3700 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: VIP APARTMANI 2 - na sprat, LCD TV so kabelska, dnevna, kujna, WC, terasa

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Еднособен

(2+2)

3050 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: APARTMAN STUDIO 1 - na prizemje, TV so kabelska, kujna, WC, terasa so pogled na ezero.

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2+1)+(2)

3700 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: APARTMAN STUDIO 2 - na sprat, LCD TV so kabelska, dnevna so mini kujna, WC, terasa

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Двособен

(2+2)+(2)

3700 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: GRAND APARTMAN 1 - na prizemje, LCD TV so kabelska, dnevna, kujna, WC, terasa so pogled na ezero

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не

Апартман

Трособен

(2)+(1+1)+(1+1+1)

4730 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: GRAND APARTMAN 1 - na sprat, LCD TV so kabelska, dnevna, klima, kujna, WC, terasa

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не