Како да резервирате?

Информации за возачи

Apartman Skokleski

Категорија : Комплетен стан;

од МКД

2100

дeн.

Локација: Центар

Оддалеченост од центар: 0 км

Прегледано од : 15343 посетители

Информации за објектот

Nov kompleten trosoben stan, pogoden za smestuvanje do 6 lica. Se naogjame na 250 metri od ezeroto, do Pazar i Ohridska banka. Odlicni uslovi za odmor. Opremen so kupatilo, kujna, TV, terasa, sopstven parking. Sobite se vo odlicna sostojba i redovno se odrzuvaat.

Vi garantirame odlicen provod
Povelete posetetene.

Оддалеченост од

Центар: 0км

Езеро: 0.3км

Автобуска станица: 1км

Локацијата на карта

Слики

Резервирај Сместување Online

*Пристигнување

*Заминување

*Возрасни:

*Деца :

Вид на сместување

Капацитет

Легла

Цена

бр.Соби

Резервирај

Апартман

Трособен

(2)+(1+1)+(2+1)

2100 ден

Цени за апартман/ноќ

Info: Подетални информации прочитајте во описот на објектот!

Дополнителен кревет: Недостапно

Бесплатно за деца до 6 години: Не